مطب زیبایی پارسیان - کاشت مو در کرج

هایفوتراپی در کرج

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هایفوتراپی

هایفوتراپی در کرج

هایفوتراپی صورت یک روش جدید لیفت پوست است که بدون جراحی انجام می‌شود و در مقایسه با سایر روش‌های لیفت با درد بسیار کمتری همراه است.

امروزه خیلی از افراد نگران نقص‌های صورت خود از جمله شلی پوست، چین و چروک، سیاهی دور چشم و ... هستند. روش‌های زیادی برای حل این مشکلات وجود دارد، اما یکی از بهترین روش‌های موجود فعلی که در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار استفاده شد هایفوتراپی است که در سال ۲۰۰۹ مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفت. هایفوتراپی یک درمان کاملاً غیرتهاجمی و آخرین تکنولوژی لیفتینگ صورت و گردن است. تکنیک اولتراسوند متمرکز با شدت بالا یک روش غیر جراحی و سرپایی است که بدون نیاز به دوره نقاهت انجام می‌شود. هایفوتراپی روشی است که امروزه در تمام دنیا جایگزین تکنیک جراحی شده است.


هایفوتراپی صورت چیست و چگونه انجام می‌شود؟

هایفو به معنای امواج اولتراسوند با فرکانس بالاست. در این روش از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز برای منقبض کردن الیاف کلاژن و تحریک رشد کلاژن جدید به منظور ایجاد یک لیفت طبیعی استفاده می‌شود. الیاف کلاژن به استحکام ساختار‌های مختلف بدن کمک می‌کند و همچنین از جذب شدن و تحلیل رفتن ساختار‌هایی مانند پوست جلوگیری می‌کند. در این روش تمرکز بر روی لایه‌های داخلی و ایجاد گرمای شدید باعث تخریب هوشیارانه منطقه‌ای می‌شود. در واقع انتقال امواج اولترا سوند با شدت بالا و فرکانس پایین بطور متمرکز در لایه‌های عمقی پوست، تنها آن قسمتی از پوست را که مد نظر است تحت تاثیر قرار داده و به نقاط دیگر بافت آسیبی وارد نمی‌شود. در پی آن لیفت و جوانسازی پوست و همچنین لاغری موضعی صورت می‌گیرد.


لیفت و جوانسازی پوست

در مطب، پزشک ابتدا سوابق کامل پزشکی فرد را مورد بررسی قرار داده و معاینه‌ای انجام می‌دهد، معاینه به ویژه روی صورت و گردن انجام می‌شود. به جز در مواردی که عفونت یا مشکل پوستی وجود داشته باشد که لازم است درمان به تعویق بیفتد، در موارد دیگر پزشک پس از معاینه بلافاصله کار خود را شروع می‌کند. برای شروع پزشک از ژل اولتراسوند برای صورت و گردن بیمار استفاده می‌کند. بسته به شرایط پوست بیمار، پزشک میزان عمق نفوذ به پوست را در دستگاه تنظیم می‌کند. زمانی که این فرایند در حال انجام است، فرد ممکن است زیر پوست خود کمی احساس گرما یا سوزش کند. برای انجام یک فرایند کاملا بی درد، فرد توسط یک متخصص بیهوش می‌شود. جلسه درمان هایفو بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد که این مدت نیز بستگی به شدت مشکلات پوستی دارد.
روش هایفوتراپی صورت فقط در یک جلسه (نهایتا یک ساعته) راحت انجام می‌شود و بلافاصله بعد از هایفوتراپی شخص می‌تواند به سر کار روزانه خود برگردد. خوشبختانه به جز موارد خاص این روش عوارض جانبی ندارد.

“مشتریان ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

جهت مشاوره با متخصص با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

026-32401575

026-32401709

026-32401698

09128664565

 
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,